Lærere

Lærerne i Kulturskolen Norddjurs brænder for at undervise dig. De er imødekommende, energiske og glade for at lære fra sig. Vi vægter fagligheden meget højt og bestræber os på at ansætte højtuddannede, velkvalificerede lærere med noget på hjerte.

Annette Møs

61 26 56 03 annette@tiptaptudse.dk

Musik

Klaver, sammenspil og rytmik

Annette Holm

21 49 50 61 annetteholm8960@gmail.com

Musik

Norddjurskoret

Birgit Juhl

23 64 24 04 birgit@kultursko.dk

Musik

Klaver (solo, hold og forældre-barn undervisning)

Christien van der Hoeven

22 90 34 30 chris@kultursko.dk

Musik

Klaver og Zesongkoret

Eline Engholm

22 54 56 70 elineengholm@gmail.com

Musik

Sang, klaver, SDS (Sang Dans Spil), Groovy Girls, Puls, KulturAkademiet

Eva Maria Larsson

31 21 41 59 evamaria@kultursko.dk

Billedskole

Finn Rosenløv

30 78 57 82 fr@norddjurs.dk

Musik

Guitar (solo,hold og forældre-barn undervisning)

Henning Madsen

61 38 35 48 henning@kultursko.dk

Musik

Guitar, bas, sammenspil og trommer

Ingeborg Andresen

24 65 81 88 ingeborg@io.dk

Musik

Klaver

Lotte Ernst

21 26 41 61 ernst.teistrup@mail.dk

Musik

Violin, klaver og strygeorkester

Marc Rudwill

26 74 92 71 marc@kultursko.dk

Musik

Klaver

Nicolai Huse Jacobsen

27 20 40 88 nicolai@kultursko.dk

Musik

Guitar, sammenspil, klaver, bas, teori, karruselhold. Koncert, Kulturakademi og PR-koordinator

Niels Vincentz

27 57 61 95 nvincentz@hotmail.com

Musik

Saxofon, klarinet, klaver og tværfløjte

Søren Frieboe

23 25 38 86 fri@dawa.dk

Musik

Rytmisk sang, klaver, Soundfulness, og tillidsrepræsentant

Tobias Tagesen

30 53 32 22 k-faetter@hotmail.com

Drama

Jonas Kardyb

22 66 08 67 jonas-kn@hotmail.com

Musik

Trommer, klaver, bas, sammenspil og guitar.

Thomas Lyster

24 98 10 70 Thomas@nortang.dk

Billedskole

Billedskole

Ulla Katcher

26 80 55 46 milembe@gmail.com

Drama

Henrik Majlund Toft

52 62 89 83 henrikmajlundtoft@gmail.com

Litteratur

Maja Pedersen

30860941 majadans@hotmail.com

Dans

【丰胸产品】但是传统制作的酒酿蛋工艺复杂,古老落后,效果缓慢且不集中粉嫩公主酒酿蛋,长期食用还易长胖,所以并没有被广泛流传。我喝的酒酿蛋丰胸丰胸产品是粉嫩公主酒酿蛋金奖销售周媛提供的酒酿蛋。周媛的酒酿蛋是在传统酒酿蛋的基础上改良的,加入了泰国野葛根丰胸圣品丰胸方法,效果较之传统酒酿蛋好三倍不止,并且只针对胸部发育,不长胖丰胸最快方法